Aarna

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.aarna.com.pl
Biznes, Księgowość
Data realizacji: 2019

Biuro rachunkowe Aarna zostało stworzone z myślą o obsłudze obcokrajowców, z przewagą osób przybywających z Indii. Naszym zadaniem stało się stworzenie nowej strony internetowej. Podjęliśmy wyzwanie!

Klient oczekiwał stworzenia nowoczesnej witryny. Nowa strona miała zawierać w sobie pełne spektrum świadczonych usług, informacje o firmie, a także dane kontaktowe.

Mając przed oczami powyższe założenia, zdecydowaliśmy się na umieszczenie w górnej części strony pokazu slajdów. Jego zadaniem było znacząco ułatwić nawigację po witrynie.Co więcej postanowiliśmy, że podzielimy usługi na trzy kategorie. Dodatkowo stworzyliśmy całą odrębną sekcję, w której znalazły się wszystkie informacje o firmie, a także zakładka kontakt.

Na nowej stronie Biura Rachunkowego Aarna nie mogło zabraknąć interaktywnego licznika z najważniejszymi informacjami o firmie, oraz mapy z informacjami jak dojechać. Nowa strona w 100% procentach spełniła oczekiwania naszego klienta!

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej prezentujemy efekty naszej pracy!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl