ARR Architecture

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.arr-architecture.com
Architektura
Data realizacji: 2020

Arr Architecture to firma, w której liczy się kreatywność. Architektura otacza nas na każdym kroku, a nas zachwyciły wykonywane przez tę firmę projekty. Dlatego współpraca przy tworzeniu strony internetowej była dla nas zarówno wyzwaniem, jak i przyjemnością.

Przy naszym projekcie bazowaliśmy właśnie wokół kreatywności i prostoty. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona była nowoczesna i oddawała ducha projektów, które wykonuje nasz Klient.

Kolejnym elementem, który został wyeksponowany na stronie internetowej jest przedstawienie informacji o projektach. Animowane elementy przyciągają wzrok, z kolei znajdujące się obok szczegółowe informacje pozwalają zapoznać się potencjalnym klientom z procesem pracy architektów.

Na stronie internetowej znajdują się też wybrane realizacje, które pokazują jakimi projektami zajmuje się firma. Dzięki takiemu rozwiązaniu już na wstępie widać, czy firma spełni oczekiwania potencjalnego Klienta.

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda wykonana przez nas strona!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl