AutoLook

Wykonaliśmy: Strona WWW

Strona internetowa: www.autolooklodz.pl
Mechanika, Motoryzacja
Data realizacji: 2019

Projektowanie strony dla serwisu blacharko-lakierniczego, okazało się świetną zabawą i niesamowitą podróżą! Ponieważ firma AutoLook, przykłada ogromną uwagę do naprawianych przez siebie samochodów. Właśnie dlatego zależało nam, aby każda osoba odwiedzająca stronę zdawała sobie sprawę, że może powierzyć swoje 4 koła profesjonalistom z doświadczeniem.

Tworząc szkielet strony, wyodrębniliśmy kilka sekcji, które w naszym mniemaniu, miały stanowić trzon nowej witryny. Były to usługi i informacje o firmie, ale także dodatkowe sekcje informujące klienta o rozwiązaniowych stosowanych podczas naprawy oraz jej przebiegu.

Postanowiliśmy dodatkowo urozmaicić tekst umieszczając raz z jednej, raz z drugiej strony olbrzymie zdjęcia, oznaczone prostymi napisami. Treść pisana strony charakteryzuje się znacznymi odległościami, pomiędzy poszczególnymi linijkami. Ma to za zadanie ułatwić czytanie, a także spotęgować efekt wizualny.

Kolorystykę strony oparliśmy o istniejącą już wizytówkę firmy. Postawiliśmy na kolory niebieski, biały i onyksową czerń. Dzięki takiemu zabiegowi strona zyskała nowoczesnego sznytu. Co więcej efekt końcowy w 100% zadowolił klienta.

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej prezentujemy jak wygląda strona internetowa!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl