Autoszkoła Argos

Nasza praca: Strona WWW

Strona internetowa: www.argosauto.pl
Branża: Szkolenia
Data realizacji: 2020

Projekt graficzny oraz strona internetowa dla autoszkoły Argos był dla nas nowym wyzwaniem. Ścisła współpraca zaowocowała wygodną dla użytkownika stroną, nie zapomnieliśmy również o intuicyjnej wersji mobilnej.

Szybki dostęp…

do informacji. Łatwość znalezienia najpotrzebniejszych informacji dotyczących kursów, ich długość, ceny – wszystkie te elementy mają duże znaczenie dla potencjalnych kursowiczów. Dlatego już na etapie projektowania strony zaplanowaliśmy poświęcenie tym elementom największej przestrzeni!

Czytelne informacje

Przedstawione informacje są czytelne, a w osobę przeglądającą stronę nie uderza ściana tekstu. Dużym atutem są tu również zdjęcia przedstawiające faktyczny sprzęt naszego Klienta, co budzi nie tylko zaufanie dla jego potencjalnych kursowiczów, ale także wygląda niezwykle estetycznie.

Łatwy kontakt

Na zrobienie prawa jazdy decydują się głównie młodzi ludzie, którzy wolą napisać zamiast zadzwonić w celu zdobycia informacji. Okienko, w którym mogą bezpośrednio napisać wiadomość do autoszkoły poprzez portal Facebook zdecydowanie ułatwia kontakt z główną grupą docelową.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl