Biuro Usług Księgowych Egida

Wykonaliśmy: Rebranding

Strona internetowa: www.biuroegida.pl
Biznes, Księgowość
Data realizacji: 2021

Logo

Nasza praca polegała na stworzeniu nowego logo dla biura księgowego. Ponieważ poprzednie logo służyło firmie przez lata i było dobrze rozpoznawalne dla klientów, zadbaliśmy o delikatne nawiązanie do poprzedniej grafiki.

Rebranding

Rebranding marki, która istnieje na rynku od wielu lat nigdy nie jest łatwym zadaniem. Jednak z przyjemnością podjęliśmy się tego trudnego zadania! Nowe logo spodobało się wszystkim i zostało ciepło przyjęte.

Zmiany na lepsze

Niezależnie od branży, trendy się stale zmieniają. Po kilku latach użytkowania poprzedniego logo, biuro rachunkowe zapragnęło czegoś nowego, lżejszego i bardziej nowoczesnego.

Przy tym nie chcieliśmy całkowicie zmieniać koncepcji poprzedniego logo. Dlatego wykorzystaliśmy je jako inspirację i wpisaliśmy w nowe, estetyczne logo.

Prostota

Nowoczesne logo charakteryzuje się prostotą i jest nieprzytłaczające. Delikatne i eleganckie pokazuję klasę zawodu i przyjemnie się kojarzy.

 

Wizytówki

Po rebrandingu logo przyszła pora na rebranding wizytówek. Głównym założeniem było stworzenie maksymalnie czytelnych wizytówek, które będą estetyczne i łatwe do zapamiętania.

Identyfikacja wizualna

Dużą uwagę przyłożyliśmy do wpasowania koncepcji wizytówek do całej identyfikacji wizualnej firmy. Efekty zadowoliły zarówno naszych klientów, jak i nas!

Nowoczesne rozwiązania

W projekcie uwzględniliśmy rosnącą popularność kodów QR. Eleganckie ikony urozmaicają podstawowe dane i przyciągają wzrok.

Trochę koloru

Wizytówki powinny zapadać w pamięć, tak jak i logo. Użyliśmy trochę koloru, aby je urozmaicić. Takie rozwiązanie dodało wizytówkom charakteru.

Zostaliśmy obdarzeni dużym zaufaniem dotyczącym pracy nad identyfikacją wizualną biura rachunkowego.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl