Klinika Gravita

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.gravita.info.pl
Leczenie niepłodności, Medycyna
Data realizacji: 2016

Strona internetowa wykonana dla Kliniki Leczenia Niepłodności Gravita, była naszym pierwszym projektem.

Zwykło się mówić, że początki bywają trudne, i rzeczywiście jest w tym dużo prawdy. Zaprojektowanie i stworzenie od podstaw strony internetowej, która ma poruszać tak delikatny temat jak problemy z niepłodnością, która w finalnej odsłonie ma być przejrzysta. łatwa w obsłudze i czytelna dla odwiedzających, a przy tym przedstawić usługi Kliniki było nie lada wyzwaniem.

Przed przystąpieniem do pracy, poświęciliśmy wiele czasu na rozmowę z personelem kliniki, dzięki czemu poszerzyliśmy swoje spojrzenie na problem niepłodności. To z kolei, pomogło nam wyznaczyć kierunek, w którym musiał zmierzać projekt – gotowa strona internetowa miała dawać odwiedzającym nadzieję! Chcieliśmy, aby pacjenci zaraz po otworzeniu strony, wiedzieli, że trafili w właściwe miejsce, w którym otrzymają pomoc i spełnią swoje marzenie o posiadaniu potomstwa. Właśnie z tego powodu jako główny kolor strony wybraliśmy kolor nadziei – zielony. Postawiliśmy na tonacje pastelowe połączone z czystą bielą.

Niewielka ilość zakładek, miała pomóc odwiedzającym w szybkiej nawigacji, oraz odnalezieniu intersującego zagadnienia. Dodatkowo dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawione w zakładkach informacje były przejrzyste i proste za pacjentów.

Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu oraz bardzo bliskiej współpracy z klientem osiągnęliśmy zamierzony efekt, który nawet dzisiaj, po 5 latach od wykonania, dalej spełnia swoje zadanie! Poniżej prezentujemy jak wygląda strona!

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl