Law & Care

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.lawandcare.pl
Kancelaria adwokacka, Prawo
Data realizacji: 2017

Kiedy zostaliśmy poproszeni o stworzenie nowej strony internetowej dla Kancelarii Prawnej Law & Care obdarzono nas dużym zaufaniem. Cieszymy się, że udało nam się sprostać oczekiwaniom i stworzyć stronę zgodnie z założeniami naszego klienta.

Naszym głównym założeniem przy projektowaniu strony internetowej dla kancelarii była prostota. Dzięki temu nawigacja na stronie jest łatwa i intuicyjna, co pozwala na szybkie dotarcie do informacji przez potencjalnych klientów w każdym wieku.

Dużą uwagę przyłożyliśmy także do odpowiedniego wyróżnienia usług oferowanych przez kancelarię prawną. Pozwala to na łatwe wyszukanie informacji, czy poszukiwana przez klientów usługa leży w zakresie działalności kancelarii.

Podczas prac nad stroną zadbaliśmy o aspekt dotyczący wyświetlania na urządzeniach mobilnych, stąd bez względu na jakiej rozdzielczości przeglądamy stronę internetową, ta zawsze jest schludna i uporządkowana. Dotyczy to także różnych wersji językowych strony, które były priorytetem dla naszego klienta.

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej prezentujemy efekty naszej pracy!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl