Mirafo S. J.

Nasza praca: Grafika, Strona WWW

Strona internetowa: www.mirafo.pl
Branża: Tekstylia
Data realizacji: 2019

Współpraca z firmą Mirafo S.J. była dla nas nowym wyzwaniem, ponieważ firma ta prowadzi swoją stronę internetową w 4 językach. Naszym wspólnym celem było stworzenie projektu graficznego oraz strony internetowej, które to będą przejrzyste i nowoczesne.

Dwa główne filary

Firma Mirafo zajmuje się dwoma dziedzinami: produkcją wysokiej jakości dzianin oraz konfekcją. Dla wszystkich niewtajemniczonych, konfekcja to inaczej szycie odzieży na dużą skalę. Przystępując do pracy zostaliśmy poinformowani, że obie te rzeczy są dla firmy bardzo ważne.  Na uwagę zasługuje fakt, że siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi – włókienniczej stolicy Polski.

Historia jest ważna

Historia firmy sięga roku 1991. Do dnia dzisiejszego firmę wyróżnia się rodzinnym charakterem, a także ilością lat, które spędziła dotychczas na rynku. Właśnie dlatego nie mogło zabraknąć działu w całości poświęconemu historii przedsiębiorstwa na nowej stronie. I choć historia jest tak ważna, to nowoczesna i funkcjonalna strona posiada także wygodną zakładkę kontakt. To właśnie dzięki której każdy zainteresowany w łatwy sposób kontaktuje się z odpowiednim działem.

Międzynarodowy szyk

Działalność na rynku międzynarodowym, częste udziały w jednych z największych targów z branży tekstylnej na świecie oraz przede wszystkim, duża ilość klientów z zagranicy. Wszystkie te elementy poskutkowały czterema wersjami językowymi na stronie, a także elegancką i prostą mobilną wersją.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl