NZOZ Przychodnia Radziwie

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.przychodniaradziwie.pl
Medycyna
Data realizacji: 2020

Czytelność

Ze względu na specyfikę branży, strona internetowa jako priorytet musiała być maksymalnie czytelna, a także łatwa w nawigacji, również dla seniorów. To na tym skupiliśmy naszą uwagę najbardziej, choć nie zaniedbaliśmy innych kwestii.

Każdy szczegół jest ważny

Bez względu na to, czy w grę wchodzi podstrona z regularnie prowadzonym blogiem, czy też zakładka z ważnymi informacjami lub szczegółowymi podstronami o prowadzonych świadczeniach lekarskich, wszystko powstało z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu każda podstrona dostosowana jest do przekazania możliwie jak największej ilości informacji dla pacjentów.

Nowoczesność

Nie da się ukryć, że nowoczesna i przejrzysta strona to w obecnych czasach podstawa. Przy pracy nad tym projektem wzięliśmy to pod uwagę i zadbaliśmy o wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też poza funkcjonalnością strony nie przeoczyliśmy aspektu dotyczącego prawidłowego działania na urządzeniach mobilnych. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzono przy pracy nad stroną internetową.

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny.

Współpraca z służbą zdrowia była dla nas nowym wyzwaniem, którego podjęliśmy się z przyjemnością. To druga odsłona strony dla tej Przychodni spod naszej ręki, pierwszą wykonaliśmy w 2018 roku. Dla Przychodni wykonaliśmy projekt graficzny oraz stronę internetową.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl