Wacars

Nasza praca: Grafika, Strona WWW

Strona internetowa: www.przewozyzkierowcami.pl
Data realizacji: 2019

WaCars to firma zajmująca się przewozem osób na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesne busy możliwe do wynajmu razem z kierowcą. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie prostej strony internetowej.

Prosto i lekko

Życzeniem klienta było, aby nowa strona internetowa zawierała w sobie tylko najważniejsze informacje, bez jakichkolwiek zbędnych dodatków. Jako, że firma działa na dwóch płaszczyznach – zajmuje się przewozem osób oraz wynajmem samochodów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie prostego design’u opartego o ikony w kolorze loga, krótki tekst opisowy oraz nałożenie delikatnych cieni, aby lepiej uwypuklić ofertę klienta.

Zobacz co dla Ciebie mamy!

Decydując się na wynajmem samochodu, busa, albo jakiegokolwiek innego środka transportu, nigdy nie robimy tego w ciemno. Najpierw oglądamy zdjęcia, a dopiero potem decydujemy się na spotkanie i realizacje formalności. Właśnie z tego względu postanowiliśmy umieścić na stronie prostą i krótką galerię, w której klient może podejrzeć flotę samochodów i dokonać wstępnego wyboru.

WaCars to MY!

Na końcu nowej strony internetowej zamieściliśmy informacje o atutach firmy, na które składają się skuteczność, doświadczenie i profesjonalizm. W stopce natomiast znalazło się miejsce na dane kontaktowe takie jak telefon i adres e-mail.

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl