WZZKiU w Łodzi

Nasza praca: Strona WWW

Strona internetowa: www.zrzeszenie-lodz.pl
Branża: Organizacje
Data realizacji: 2017

Wojewódzki Związek Zrzeszeń Kupców i Usługodawców to organizacja, której początki sięgają roku 1913. WZZKiU od początku swojego istnienia pomaga przedsiębiorcą zrzeszonym w swoich szeregach, co nie uległo zmianie na przestrzeni lat.

Czas zmian

Kiedy rozpoczynaliśmy współpracę z WZZKiU w Łodzi, organizacja posiadała już stronę internetową. Ponieważ witryna nie funkcjonowała na urządzeniach mobilnych, a co więcej nie posiadała systemu zarządzania treścią. Naszym zadaniem stało się stworzenie nowej strony www. Założenia były proste! Po pierwsze strona musiała nadążyć za zmieniającymi się rozwiązaniami technologicznymi, a także musiała móc zaoferować użytkownikom funkcjonalności, które na dzień dzisiejszy każdy z nas uznaje za niezbędne i podstawowe.

Kiedy rozpoczynaliśmy proces projektowania, chcieliśmy  po pierwsze za wszelką cenę wyeksponować zabytkowy pałac, w którym mieści się siedziba organizacji. Po drugie nadać stronie nowoczesnego wyglądu.  W oparciu o takie założenia przystąpiliśmy do tworzenia nowej strony.

Nowy Start

Zaprojektowana i wdrożona strona okazała się strzałem w dziesiątkę. Każda osoba odwiedzająca witrynę już na starcie była czarowana niesamowitym zdjęciem pałacu. Budynek ten znajduje się u zbiegów ulic Jaracza i POW w Łodzi. Kompozycja kolorów beżu, granatu i bieli idealnie wpisała się w ogólny ton strony.

Aby umożliwić klientowi obsługę strony www bez naszej ciągłej pomocy, postanowiliśmy wyposażyć ją w system zażądania treścią. To właśnie on pozwala klientowi na jej samodzielne modyfikowanie. Właściwe zastosowanie RWD (Responsive Mobile Design) – projektowania na urządzenia mobilne, zagwarantował wygodny dostęp do strony na wszystkich urządzeniach.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl