Zakład pogrzebowy Eden

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.zakladpogrzebowy-eden.pl
Funeralia
Data realizacji: 2019

Zakład Pogrzebowy Eden to rodzinna firma mieszcząca się w Poddębicach. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie strony internetowej i podjęliśmy się zadania.

W momencie, w którym rozpoczynaliśmy prace nad projektem, zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że osoby odwiedzające stronę zakładu pogrzebowego przeżywają ogromny smutek oraz osobistą tragedię. Z tego względu wszystkie umieszczone w serwisie treści oraz cała jego szata graficzna musiały być odpowiednio stonowane oraz odnosić się z należytym szacunkiem do spraw pochówku oraz pozostałych oferowanych usług.

Zdecydowaliśmy się na stworzenie strony w kolorach złota i czerni, przeplatanego bielą i szarością. Właściwie dobrane zdjęcia potęgują wrażenie zadumy i przypominają o przemijaniu. Zawartość tekstową stworzyliśmy kierując się maksymalną empatią oraz zrozumieniem dla potencjalnych klientów. Zależało nam, aby postrzegali Zakład Pogrzebowy Eden, jako firmę, która rozumie ich ból i której bez obaw mogą powierzyć ciało zmarłej osoby osobę.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl