Aktualizacja strony

Administracja i opieka nad stroną lub sklepem internetowym to zadanie wymagające zarówno wiedzy, jak i czasu – zrobimy to za Ciebie!

Na czym polega opieka nad stroną internetową?

Przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa stronie, aktualizacjach witryny, ciągłości w jej działaniu oraz poprawnym wyświetlaniu się w przeglądarkach. Zależnie od potrzeb naszych klientów posiadamy w ofercie kilka pakietów, a także indywidualnie dobrane pakiety w zależności od Państwa potrzeb.

Co zawierają nasze pakiety opieki nad stroną internetową?

Przede wszystkim w każdym pakiecie znajduje się monitorowanie i kontrolę prawidłowego działania strony oraz jej bezpieczeństwa. Wykonujemy aktualizacje strony, wykorzystanych w niej wtyczek, motywów czy szablonów. Wykonujemy także zapasowe kopie danych znajdujących się na stronie.

Przeprowadzamy także optymalizację strony, aby ta prawidłowo się wczytywała, a także aby szybkość jej działania była na odpowiednim poziomie.

Dodatkowo wprowadzamy zmiany na stronie internetowej, zarówno tekstowe, jak i graficzne z dostarczonych przez klienta materiałów. Za dodatkową opłatą (ceny według cennika) lub w indywidualnym pakiecie możliwe jest stworzenie treści oraz grafik przez naszych specjalistów. Po otrzymaniu wytycznych przekazanych przez klienta informujemy o czasie potrzebnym do zrealizowania zadania.

Wystąpił błąd? Awarie traktujemy priorytetowo!

W przypadku nieoczekiwanych błędów i awarii usuwamy ich przyczynę jak najszybciej jest to możliwe. Nigdy nie dłużej niż 24 godziny po zgłoszeniu do nas problemu.

Wrzucenie aktualizacji na stronę, np. w postaci zmiany godzin otwarcia czy numeru telefonu, wprowadzane są jak najszybciej jest to możliwe. A w przypadku wcześniej zaplanowanych zmian, po informacji od klienta w określonym przez niego terminie.

Natomiast zmiany dotyczące dodania nowych treści, zdjęć, realizacji czy produktów wprowadzane są w przeciągu 3 do 5 dni roboczych od momentu otrzymania przygotowanego materiału do aktualizacji. Z kolei w przypadku przygotowywania tekstów lub grafik przez naszą firmę, o czasie potrzebnym do przygotowania oraz wprowadzenia zmian informujemy indywidualnie.

Aktualizacja Strony WWW
Cena575,00 zł netto / mies.
Aktualizacja za pomocą treści dostarczonych przez klienta10 h / mies.
Aktualizacja kodu strony (prace programistyczne)3 h / mies.

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl