Copywriting

Napiszemy dla Ciebie każdy tekst tak, aby przyciągnął Twojego klienta i pomógł Ci sprzedać Twoje produkty!

Sztuka pisania nie jest łatwa. Wymaga znajomości ortografii, zasad interpunkcji, umiejętności robienia dobrego reaserchu, a także przeniesienia wszystkich tych umiejętności w tekst, który będzie się łatwo czytało.

Dodatkowo dobrze, gdy zamiast użycia specjalistycznych wyrażeń, teksty są napisane prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Chyba, że mówimy o tekście specjalistycznym, wtedy język branżowy jest wręcz oczekiwany.

Czym jest copywriting?

Teksty otaczają nas wszędzie. W reklamach, na banerach i plakatach, na mediach społecznościowych, stronach internetowych i sklepach online. To one zachęcają lub zniechęcają potencjalnego klienta do zakupu produktu czy skorzystania z usługi. I to dzięki dobrym tekstom i treściom można wykreować pozytywny wizerunek marki.

Copywriting to nic innego jak właśnie pisanie tekstów i treści, które docierają do ludzi w różny sposób. Dobre teksty edukują, zachęcają do zakupu, są oryginalne, poprawne językowo i łatwe w odbiorze grupy docelowej, dla której są pisane.

Czemu dobrej jakości teksty są tak ważne?

Po pierwsze dlatego, że czytać mają je inni ludzie. Pisząc nasze teksty zawsze pamiętamy, że w pierwszej kolejności dostosowane mają być do użytkowników i potencjalnych klientów. Dopiero później do wyszukiwarek.

Zgrabnie łączymy standardowy copywriting z seo copywritingiem, a w efekcie nasi klienci cieszyć się mogą tekstami dobrej jakości, poprawnymi językowo i przyjemnymi w czytaniu. Dużą uwagę przykładamy do poprawności językowej i logicznej struktury tekstów. Wpływa to w końcu na postrzeganie firmy – a pozytywny wizerunek marki ma duże znaczenie!

Co zyskasz dzięki wysokiej jakości treściom?

Oryginalna i ciekawa treść, o wysokiej wartości merytorycznej, a także spełniająca kryteria wyszukiwarek to klucz do poprawienia pozycji w wyszukiwarkach. Dodatkowo takie teksty zachęcą potencjalnego klienta do zakupu Twoich produktów lub skorzystania z Twoich usług.

Dobrze skonstruowane teksty na Twojej stronie internetowej wyróżnią Cię na tle konkurencji, wpisy blogowe pokażą, że dbasz o klienta i chcesz dostarczać mu przydatnej wiedzy ze swojej branży. Pomogą odpowiedzieć także na najczęściej zadawane pytania w jasny sposób, a co za tym idzie, zachęcą klienta do zakupu właśnie u Ciebie.

Jakie teksty pisze copywriter?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć jednym słowem – zróżnicowane! Ale nie pozostawimy Cię w niewiedzy, podamy poniżej przykładowe teksty pisane przez copywritera.

Teksty na strony internetowe, sklep internetowy, media społecznościowe, do reklam, ofert, katalogów czy broszur. Opisy usług, produktów, kategorii, a także relacje z wydarzeń firmowych i posty informacyjne.

Pamiętaj jednak, że nie są to wszystkie możliwe teksty, jakie piszemy. Jeśli interesuje Cię pisane słowo, ale w innej formie niż przez nas wymienione, po prostu skontaktuj się z nami! Powiedz czego potrzebujesz, a my to napiszemy!

Rodzaj tekstuKoszt za 1000 zzs (znaków ze spacjami)
Artykuł blogowy25,00 zł netto
Artykuł specjalistyczny35,00 zł netto
Opis produktowy15,00 zł netto
Treść na stronę www25,00 zł netto

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl