Media społecznościowe

Budowanie wizerunku firmy poprzez tworzenie spójnych i edukacyjnych treści na profile mediach społecznościowych. Z nami zbudujesz pozytywny i trwały wizerunek swojej firmy!

Zobacz numer telefonu 795 010 250
Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl

Pozytywny wizerunek firmy ma duże znaczenie, dlatego warto o niego zadbać! Ze względu na to, że budowanie marki nie jest łatwym zadaniem, dobrze przynajmniej część tego ciężkiego zadania przekazać do wykonania zewnętrznej firmie, posiadającej doświadczenie w budowaniu pozytywnego wizerunku.

Jakie znaczenie mają dziś media społecznościowe dla firmy?

Całkiem duże, ponieważ korzysta z nich niemal każdy. Stąd też zyskujemy pewność, że uda nam się tu znaleźć grupę docelową i w efekcie dotrzeć do większej ilości potencjalnych nowych klientów, a także utrzymać pozytywną relację z obecnymi klientami.

To także doskonałe narzędzie do prowadzenia efektywnych kampanii reklamowych, które dotrą do nowych klientów oraz re-marketingowych, które dotrą do klientów już wcześniej kupujących produkty lub usługi, albo też takich, którzy odwiedzili stronę internetową firmy, ale ostatecznie nie zakupili niczego.

Na czym polega obsługa mediów społecznościowych?

Jest to przede wszystkim planowanie oraz publikacja odpowiednio dopasowanych dla danej firmy treści w mediach społecznościowych. Ich tworzenie oraz planowanie oparte jest na wnikliwej analizie, której najpierw poddajemy firmę. Pozwala to na zrealizowanie celów klienta. Niezależnie od tego, czy cele są czysto sprzedażowe, czy też polegają na budowaniu wizerunku firmy.

Warto zaznaczyć, że jeśli cele klienta są nierealne, to zawsze go o tym informujemy! A także przedstawiamy w jaki sposób oraz w jaki przedział czasowy jest potrzebny, aby osiągnąć pierwsze ustalone cele.

Czy zamieszczane treści mają znaczenie?

Jak najbardziej! Wysoka jakość przekazywanych informacji, estetyka publikowanych zdjęć oraz realizacji. Czy też język i grafiki dopasowane do grupy odbiorców pozwalają na zwiększenie organicznego ruchu. I choć algorytmy nie są przyjazne firmom, szczególnie bez jednoczesnych kampanii reklamowych, to osiągnięcie dobrych wyników jest możliwe!

Ważne również, aby treści publikowane na mediach społecznościowych były spójne, ale jednocześnie zróżnicowane, aby osoby obserwujące stronę nie miały wrażenia powtarzalności.

Czy warto reklamować się w mediach społecznościowych?

Tak, jednak nie jest to podstawa prowadzenia mediów społecznościowych! A jedynie jej uzupełnienie, czy to pod kątem dotarcia do klienta nowego, czy też jako remarketing.

Zależnie od branży, reklamy na portalach takich jak Facebook i Instagram mogą przynieść lepsze efekty, niż kampanie Google ADS. Możliwa jest także odwrotna sytuacja. A nawet sprawne połączenie obu form reklamy. I w efekcie dotarcie do różnych grup klientów (np. klienta indywidualnego oraz firmowego) w tym samym czasie.

Prowadzone przez nas kampanie reklamowe zawsze są analizowane oraz porównywane w celu optymalizacji.

Social Media SimpleSocial Media BusinessSocial Media Professional
Koszt miesięczny325,00 zł netto / mies.715,00 zł netto / mies.1 580,00 zł netto / mies.
Aktualizacja profilu GMF
Obsługa opinii i wiadomości GMF
Miesięczna ilość publikowanych wpisów GMF2 posty / mies.4 wpisy / mies.
Miesięczna ilość publikowanych zdjęć GMF1 zdjęcie / tydzień
Aktualizacja Fanpage’a FB
Miesięczna ilość publikowanych postów FB2 posty / mies.8 postów / mies.8 postów / mies.
Grafiki do postów FB
Obsługa wiadomości i komentarzy FB
Miesięczna ilość publikowanych postów Instagram4 zdjęć / mies.
Obsługa relacji Instagram
Miesięczna ilość publikowanych wpisów BLOG 4 wpisy / mies.
Długość jednego wpisu BLOG1 wpis – 1500 zzs
Linkowanie wewnętrzne
Optymalizacja pod wyszukiwarki

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl