Obsługa informatyczna

Obsługa i wsparcie techniczne w zakresie infrastruktury informatycznej. Zajmiemy się dla Ciebie bieżącą obsługą informatyczną, abyś nie marnował swojego czasu!

W Twojej firmie codziennie w ruch wchodzą drukarki, skanery i komputery? Czasem pojawiają się problemy z urządzeniami, siecią komputerową, oprogramowaniem lub serwerami? Potrzebujesz profesjonalnej obsługi informatycznej!

Co zawiera obsługa informatyczna?

Odpowiedź na to pytanie jest zdecydowanie rozbudowana. Bowiem do obsługi informatycznej zaliczamy pomoc techniczną, serwis, wymianę oraz instalację sprzętu i oprogramowania. Dodatkowo obsługą informatyczną jest zarządzanie siecią komputerową i administracja serwisami.

Aby Twoja firma działała sprawnie, a pracownicy nie narzekali na wiecznie zacinającą się drukarki lub programami, warto zdecydować się na usługę obsługi informatycznej.

Co zapewniamy?

Przede wszystkim – bezpieczeństwo danych, doradztwo w zakresie IT, a także skuteczne i szybkie reakcje na zgłoszenia dotyczące awarii i problemów. Pomożemy wybrać najwydajniejsze urządzenie wielofunkcyjne, przygotujemy i zainstalujemy stopki mailowe, a przy tym zapewnimy Ci ciągłość pracy.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania, większość awarii bez problemu naprawimy bez dojechania do Twojego biura – zdalnie!

Czego możesz się spodziewać?

Szybkiego serwisu, diagnostyki oraz rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem, a także szczerości dotyczącej sprzętu i oprogramowania.

Pracę zaczynamy od dokładnego audytu, następnie porządków i ujednolicenia np. przeglądarek i programów do wysyłania e-maili. Dokładnie powiemy Ci co należy wymienić, a także podpowiemy jaki sprzęt kupić, aby służył Twojej firmie przez wiele lat i pozostawał sprawny.

Nie martw się, nie dostaniesz na dzień dobry długiej listy, która powie Ci, że do wymiany jest wszystko. Realnie ocenimy jakie rzeczy wymagają pilnej wymiany, którym wystarczy serwis, a przy których jedynym problemem jest… nieprawidłowa konfiguracja. Pozwoli Ci to ograniczyć koszty, ale również rozłożyć je na dłuższy okres czasu, a przy tym jednocześnie nie zaburzy to pracy w Twojej firmie.

Łączna ilość sprzętu firmowego1 - 10 sztuk11 - 25 sztukod 26 sztuk
Koszt opieki - komputer osobisty90,00 zł netto70,00 zł netto50,00 zł netto
Koszt opieki - laptop90,00 zł netto70,00 zł netto50,00 zł netto
Koszt opieki - urządzenie wielofunkcyjne90,00 zł netto70,00 zł netto50,00 zł netto
Koszt opieki - drukarka40,00 zł netto35,00 zł netto25,00 zł netto
Koszt opieki - skaner40,00 zł netto35,00 zł netto25,00 zł netto
Koszt opieki - serwer90,00 zł netto70,00 zł netto50,00 zł netto
Ilość godzina w miesiącu w ramach abonamentu8h12h16h

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl