Reklamy internetowe

Profesjonalna obsługa i bieżący monitoring kampanii reklamowych. Stworzymy dla Ciebie kampanie reklamowe, które zwiększą Twoją sprzedaż!

Zobacz numer telefonu 795 010 250
Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl

Dlaczego powinieneś zdecydować się na kampanie reklamowe ADS?

Internet swoim zasięgiem, już dawno przegonił telewizję oraz prasę. Szacuje się, że obecnie w Polsce dostęp do internetu posiada około 85% ludności, a  Google to obecnie najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce, korzysta z niej prawie 95% wszystkich internatów.

Z kolei reklamy Google ADS wyświetlają się jako pierwsze na stronie wyszukiwania. A to dlatego, że pojawiają się nad organicznymi wynikami wyszukiwania. Ma to zastosowanie w przypadku kampanii w sieci wyszukiwania, kampanii lokalizacyjnych oraz kampanii produktowych. Dzięki szerokiej grupie partnerów, Google wyświetla reklamy również na zewnętrznych portalach internetowych.

Pozwala to prowadzić działania marketingowe na szeroką skalę, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Podobnie sytuacja ma się w przypadku Facebooka, z którego obecnie korzysta około 16 mln Polaków. Co więcej, Facebook pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów. Jak? Dzięki reklamom zwiększającym rozpoznawalność firmy, kampaniom produktowym i remarketingowym oraz kampaniom nastawionym na pozyskanie lead’ów.

Czy reklamy ADS będą skuteczne?

W przypadku reklam w mediach tradycyjnych, takich jak telewizja, czy prasa nie ma możliwości wybrania docelowej grupy, do której trafi reklama oraz weryfikacji jej skuteczności.

Kampania reklamowa w internecie posiada natomiast niesamowite możliwości personalizacji i konfiguracji. Od wyboru lokalizacji wyświetlenia reklamy, poprzez godziny jej emisji, aż po wybór grupy docelowej, do której kierowana będzie reklama. Każdy z tych elementów jest elastyczny i może być na bieżąco modyfikowany, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Dokładnie tak samo jest w przypadku budżetu kampanii, który można zmieniać w zależności od potrzeb i osiągniętych celów.

W przeciwieństwie do reklam w mediach tradycyjnych, skuteczność reklamy internetowej jest w 100% do zmierzenia. Kampanie ADS pozwalają na weryfikację osiągniętych celów, co w efekcie daje pełną kontrolę nad reklamą.

Jak prowadzić skuteczną kampanię reklamową w internecie?

Skuteczność reklamy jest bardzo mocno powiązana z jej jakością. Z tego powodu tak ważne jest odpowiednie przygotowanie kampanii, jej optymalizacja i stała obsługa. Aby reklama przyniosła pożądany skutek skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia i już dzisiaj zacznij docierać do nowych klientów.

Dlatego kampanie reklamowe ADS są doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania stron. W przeciwieństwie do pozycjonowania, które przynosi efekty dopiero po dłuższym czasie, reklamy zaczynają generować zyski w krótkim czasie. Stąd też warto zdecydować się na obie opcje, które wzajemnie się uzupełniają.

Facebook ADSGoogle ADSLinkedIn ADS
Koszt miesięczny450,00 zł netto / mies.525,00 zł netto / mies.500,00 zł netto / mies.
Proponowany minimalny budżet1 000,00 zł netto1 500,00 zł netto1 000,00 zł netto
Strategia kampanii
Określenie grupy docelowej
Comiesięczny raport kampanii
Minimalny czas obsługi kampanii5h5h5h
Kampania w sieci wyszukiwania
Kampania w sieci reklamowej
Zwiększenie świadomości marki
Zwiększenie aktywności użytkowników
Kampanie leadowe
Kampanie InMail
Kampania lokalizacyjna
Kampania inteligentna
Kampania produktowa
Kampania remarketingowa

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl