Sklepy internetowe

Nowoczesne, funkcjonalne sklepy internetowe na wyciągnięcie ręki. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który sprzedaje!

Zobacz numer telefonu 795 010 250
Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl

Chcesz zacząć sprzedawać w internecie? A może Twój sklep internetowy ma już wiele lat i jest co najmniej… nieaktualny? To znak, że potrzebujesz nowego, dostosowanego do urządzeń mobilnych sklepu internetowego!

Czy sklep internetowy jest mi potrzebny?

Coraz więcej kupujemy przez internet. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ dzięki temu nie musimy tracić czasu na stanie w korkach czy kolejkach w sklepach. Kilka kliknięć i zakupy otrzymujemy niemal następnego dnia pod same drzwi!

Wygoda i łatwość zakupów, a także szeroki wybór produktów sprawia, że sklepy internetowe są bardzo popularne. Dodatkowo to nowe okno możliwości na pozyskanie klientów z innych miast, a często w konsekwencji pomocne informacje dotyczące rozszerzenia działalności na te miasta.

Co możesz zyskać dzięki sklepowi internetowemu?

Na pewno nowych klientów! I rozszerzenie zakresu działalności o kolejne miasta i miejscowości. A także zwiększenie sprzedaży, możliwość remarketingu i dotarcia do większej liczby odbiorców. A w efekcie? Zwiększone zyski i rozwój Twojej firmy!

Warto pamiętać, że w sieci zakupy robimy coraz częściej i chętniej. Dużo rzeczy najpierw wyszukujemy w internecie, a dopiero potem opcjonalnie idziemy po nie do sklepu. Prawie 50% osób robiących zakupy w internecie robi to z urządzeń mobilnych! Dlatego też tak ważne jest, aby sklep internetowy był prosty i przyjemny w obsłudze na np. telefonie. Tu z pomocą może przyjść właśnie sklep – klient, któremu spodoba się coś w internecie, chętniej kupi to od razu.

Jaki sklep internetowy?

Skoro już wiesz, że potrzebujesz sklepu, warto zastanowić się nad dostępnymi możliwościami. Patrząc na szerszą perspektywę, dobrze jeśli edycja produktów, ich cen, czy dodawanie nowych kategorii i wariantów będzie łatwe i możliwe do zrobienia przez siebie lub wydelegowanego pracownika.

Równie istotne są kwestie związane z bezpieczeństwem danych osobowych klientów, wysyłkami i płatnościami! Wszystkie te punkty możesz zyskać dzięki wykorzystaniu oprogramowania typu WooCommerce.

Sklep i co dalej?

Nasze strony oraz sklepy zawsze tworzymy zgodnie ze sztuką. Dzięki temu ich obsługa oraz edycja treści jest niezwykle prosta. Dodatkowo po przekazaniu gotowego sklepu internetowego klientowi, zawsze dokładnie tłumaczymy jak go obsługiwać!

Pozwala to na sprawne zarządzanie witryną i korzystanie z maksimum jej możliwości, również reklamowych. Produkty ze sklepu można bez problemu reklamować w Kampaniach Google ADS, a także na mediach społecznościowych takich jak Facebook.

Aby polepszyć wyniki oraz widoczność sklepów internetowych w sieci, warto zwrócić uwagę na pozycjonowanie SEO. Odpowiednie opisy produktów, kategorii czy prowadzone na bieżąco aktualności są tu kluczem do sukcesu.

Sklep Internetowy BusinessSklep Internetowy Professional
Cenaod 3 800,00 zł nettood 11 500,00 zł netto
Indywidualny projekt graficzny
Szablon graficzny do wyboru
Wersja mobilna
Ilość modyfikacji projektu3
Implementacja narzędzi Google
Formularz kontaktowy
Wdrożenie sklepu na serwer
Zakupy Google Shopping
Synchronizacja z Facebook
Facebook Messenger
Szybkie płatności
ProduktyCena nie obejmuje dodania produktówCena nie obejmuje dodania produktów

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl