Strony internetowe

Prosta i przyjemna w obsłudze czy rozbudowana, funkcjonalna strona internetowa? Każdy projekt wykonujemy z dużą starannością, dbając o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań.

Zobacz numer telefonu 795 010 250
Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl

Widoczność w internecie jest obecnie niezbędną rzeczą dla każdej firmy. Strona internetowa, nawet najprostsza, pozwala na taką widoczność. Ułatwia także reklamowanie usług lub produktów, dotarcie do większego grona klientów i pokazuje profesjonalizm firmy.

Czy potrzebuje strony internetowej?

Tak! Jednak pamiętaj, że rodzaj strony, jaką potrzebujesz nie zawsze oznacza kilkunastu podstron i wysokich kosztów inwestycji! Dla wielu firm doskonale sprawdzają się proste strony, które są bardzo łatwe w obsłudze i przy tym zawierają wszystkie informacje, które chcesz przekazać klientowi.

Twoja strona internetowa musi być dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań! Dodatkowo nowoczesna strona internetowa powinna być dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Co powinno znaleźć się na stronie internetowej?

Dużo zależy od branży, a także od samej koncepcji i pomysłu, jakie masz na swoją stronę. Jednak bez względu na to, czy strona ma mieć kilka podstron, czy jedynie stronę główną. Czy też rozbudowane podstrony z aktualnościami – Twoja strona powinna zawierać kilka niezbędnych informacji o Twojej firmie, usługach lub produktach, a także informacjach kontaktowych. Forma w jakiej je chcesz przekazać jest dowolna.

Jak tworzymy strony internetowe?

Zawsze zgodnie z oczekiwaniami klienta, a także w sposób ułatwiający mu późniejszą edycję treści znajdujących się na stronie. Przykładamy dużą uwagę do optymalizacji strony pod wyszukiwarki oraz pod pozycjonowanie SEO.

Nasze strony zawsze wykonujemy zgodnie ze sztuką, tworząc je na podstawie systemu CMS. Dzięki temu, jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba rozbudowania strony, dodania do niej sklepu lub odświeżenia jej wyglądu, możliwe będzie wprowadzenie zmian. Bez konieczności budowania całości strony od nowa!

Czego możesz oczekiwać zlecając nam stworzenie strony internetowej?

To zależy od wybranej przez Ciebie opcji. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, w której znajdziesz opcje budżetowe, idealne dla małych, dopiero rozwijających się firm. Jak i te bardziej rozbudowane opcje, posiadające indywidualny projekt dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Bez względu na wybraną przez Ciebie opcję strony internetowej, każda strona dostosowana jest do wyszukiwarek internetowych oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo tworzone przez nas strony internetowe mają system zarządzania treścią. Dbamy także o to, aby wygląd strony oraz jej funkcjonalność pozwalała na użytkowanie strony każdej grupie wiekowej w sposób prosty i intuicyjny.

Strona WWW SimpleStrona WWW BusinessStrona WWW Professional
Cenaod 1 000,00 zł nettood 3 600,00 zł nettood 6 500,00 zł netto
Indywidualny projekt graficzny
Szablon graficzny do wyboru
Indywidualny projekt strony głównej
Wersja mobilna
System zarządzania treścią (CMS)
Podstron w cenie 51010
Umieszczenie treści i zdjęć
Implementacja narzędzi Google
Formularz kontaktowy
Wdrożenie strony na serwer
Połączenie z Facebook / Instagram
Implementacja modułu blogowego

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 K.C. i mają jedynie charakter informacyjny. Wycena usługi zależna jest od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości projektu, czasu realizacji oraz wytycznych dostarczonych przez klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl