Biuro Rachunkowe Egida S.C

Nasza praca: Grafika, Strona WWW

Strona internetowa: www.biuroegida.pl
Branża: Finanse
Data realizacji: 2020

Biuro Rachunkowe Egida S.C zwróciło się do nas z zapotrzebowaniem na stronę internetową, media społecznościowe oraz grafikę.

Ze względu na złożoną i trudną tematykę działalności Biura Rachunkowego współpraca na każdym etapie przebiegała w sposób ścisły, co trwa do tej pory przy okazji prowadzenia mediów społecznościowych.

Po pierwsze – prostota

Nasza współpraca zaczęła się od dokładnego zaplanowania strony internetowej. Początkowych założeń trzymaliśmy się do samego końca. Zdecydowaliśmy, że będą to prosty i łatwy przekaz najważniejszych informacji. Dodatkowo chcieliśmy pokazać potencjalnym klientom, że przemiła obsługa księgowa, która zachowuje pełen profesjonalizm jest na wyciągnięcie ich ręki.

Po drugie – informacje

Wszyscy wiemy, że przeciętny zjadacz chleba, nawet gdy prowadzi własną działalność gospodarczą, nie zna księgowego żargonu. I o ile sama strona ma na celu pokazanie czym dokładnie zajmuje się Biuro Rachunkowe, to zdecydowanie inaczej jest z działem aktualności. To właśnie on ma za zadanie pomóc zrozumieć ten specyficzny żargon. Chcieliśmy, aby nawet osoby bez wykształcenia w kierunku rachunkowości potrafiły zrozumieć czym są nowe ustawy oraz w jaki sposób ich dotyczą. Łatwo byłoby stworzyć potężny dział podstron, w których każda rzecz byłaby po kolei wyjaśniona… Ale przecież nikt by tam nie zaglądał!

 

Po trzecie – czas

Jednym z naszych wspólnych założeń było oszczędzenie czasu, zarówno Klientów jak i pracowników Biura Rachunkowego Egida. Terminy, których należy przestrzegać, nowe zmiany, a także wiele nieprzewidzianych sytuacji. Regularnie prowadzone aktualności połączone z aktywnymi social mediami mają za zadanie zmniejszyć ilość powtarzanych pytań. Dlatego poruszamy tam najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania Biura, a także wyjaśniamy szczegółowo i w zrozumiały dla każdego sposób, czego oraz kogo dotyczą kolejne terminy i zmiany.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl