Biuro Rachunkowe Egida S.C

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.biuroegida.pl
Biznes, Księgowość
Data realizacji: 2020

 

Biuro Rachunkowe Egida S.C zwróciło się do nas z zapotrzebowaniem na stronę internetową. Ze względu na złożoną i trudną tematykę działalności Biura Rachunkowego współpraca na każdym etapie przebiegała w sposób ścisły, co trwa do tej pory.

Nasza współpraca zaczęła się od dokładnego zaplanowania strony internetowej. Początkowych założeń trzymaliśmy się do samego końca. Zdecydowaliśmy, że będą to prosty i łatwy przekaz najważniejszych informacji. Dodatkowo chcieliśmy pokazać potencjalnym klientom, że przemiła obsługa księgowa, która zachowuje pełen profesjonalizm jest na wyciągnięcie ich ręki.

Wszyscy wiemy, że przeciętny zjadacz chleba, nawet gdy prowadzi własną działalność gospodarczą, nie zna księgowego żargonu. I o ile sama strona ma na celu pokazanie czym dokładnie zajmuje się Biuro Rachunkowe, to zdecydowanie inaczej jest z działem aktualności. To właśnie on ma za zadanie pomóc zrozumieć ten specyficzny żargon. Chcieliśmy, aby nawet osoby bez wykształcenia w kierunku rachunkowości potrafiły zrozumieć czym są nowe ustawy oraz w jaki sposób ich dotyczą. Łatwo byłoby stworzyć potężny dział podstron, w których każda rzecz byłaby po kolei wyjaśniona… Ale przecież nikt by tam nie zaglądał!

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej prezentujemy jak wygląda strona internetowa!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl