Gravita Kinderwunschklinik

Wykonaliśmy: Strona internetowa

Strona internetowa: www.gravita-info.de
Leczenie niepłodności, Medycyna
Data realizacji: 2020

Po stworzeniu polskiej strony internetowej dla kliniki leczenia niepłodności Gravita zostaliśmy poproszeni o stworzenie strony przeznaczonej dla niemieckiej fili kliniki. Dziękujemy serdecznie za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni!

Podjęliśmy się zaprojektowania strony internetowej całkowicie od nowa, choć w celu utrzymania spójnego wizerunku nawiązaliśmy do polskiej wersji strony. Nowym wyzwaniem było dla nas stworzenie strony dla docelowego klienta z innego kraju, jednak wierzymy, że udało nam się wykonać to zadanie w należyty sposób i sprostać stawianym nam wymaganiom.

Prosta obsługa strony internetowej to podstawa, aby upewnić się, że klient dotrze do każdej istotnej dla niego informacji na stronie. Nie inaczej jest na stworzonej przez nas stronie! Udało nam się to osiągnąć dzięki ścisłej współpracy z firmą zlecającą nam projekt i jego realizację.

Strona internetowa powstała w oparciu o wykonany przez nas indywidualny projekt graficzny. Poniżej przedstawiamy jak prezentuje się strona!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl