Milidiami

Wykonaliśmy: Sklep Internetowy

Strona internetowa: www.milidiami.com
Dom mody, Moda
Data realizacji: 2021

Milidiami to marka odzieży damskiej, stworzona przez utalentowaną projektantkę Milenę Sobierajską – Mielewczyk. Nowy sklep internetowy marki Milidiami, to dla nas niezwykle ważny projekt, ponieważ mieliśmy przyjemność tworzyć poprzednią wersję sklepu internetowego w roku 2018. Warto zaznaczyć, że na tamte czasy był to nasz pierwszy sklep internetowy, przez co sentyment pozostał ogromny!

Nowe trendy i zmiany w modzie nie dotyczą jedynie odzieży. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku stron i sklepów internetowych. Nowe trendy wypierają stare i właśnie dlatego, po trzech latach, znów mieliśmy przyjemność przygotować sklep internetowy dla marki Milidiami. Zgodnie z najnowszą modą!

Sklep Milidiami w nowej odsłonie to wynik ścisłej współpracy z właścicielką. Dzięki temu każdy element strony idealnie współgra z pozostałymi, w efekcie tworząc wyjątkową całość. Również wersja mobilna sklepu idealnie spełnia swoje zadanie, dzięki czemu klientki jeszcze łatwiej i szybciej mogą dokonywać zakupów. Cieszymy się, że ponownie obdarzono nas zaufaniem i po raz kolejny sprostaliśmy oczekiwaniom.

 

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795 010 250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl