Milidiami

Nasza praca: Sklep WWW

Strona internetowa: www.milidiami.com
Branża: Moda
Data realizacji: 2021

Milidiami to marka odzieży damskiej, pełna pięknych kolekcji zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie sklepu internetowego, który będzie łatwy w obsłudze i przejrzysty. Dodatkowy nacisk położony został na funkcjonalną wersję mobilną oraz projekt graficzny.

Nowe wyzwanie

W naszej pracy te słowa padają właściwie przy każdym projekcie. Z prostej przyczyny, każdy projekt traktujemy jak indywidualną jednostkę, której trzeba poświęcić dużo czasu i cierpliwości. Jednak w przypadku sklepu internetowego Milidiami poszliśmy o krok dalej, ponieważ… był to nasz pierwszy sklep internetowy!

Wyjątkowe spojrzenie

Branża modowa jest bardzo wymagająca, ciągle się zmienia, ale jednocześnie zawsze do siebie nawiązuje. Taki też jest stworzony przez nas sklep. Dzięki ścisłej współpracy z naszą Klientką, udało nam się odpowiedzieć na jej potrzeby. Efekt? Nowe kolekcje wyglądają zawsze olśniewająco, a graficznie strona nie przyćmiewa oferowanych produktów. Zdecydowanie ułatwia to wybór kupującym!

Podsumowanie

Prosty i intuicyjny design sklepu internetowego uławia zakupy. Szybki dostęp do portalu Instagram oraz najnowsze zdjęcia w nim zamieszczone pozwalają Klientom zapoznać się z nowościami w przystępny sposób. Jesteśmy wdzięczni Milidiami za zaufanie, którym nas obdarzono i cieszymy się, że stworzony przez nas sklep dobrze funkcjonuje.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wciąż zastanawiasz się jak rozwinąć swój biznes w internecie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zadzwoń

Zobacz numer telefonu 795010250

Napisz

Zobacz adres e-mail biuro@sky-design.pl